Trofej "Città di Perugia" v kategorii
K první klasifikaci v každé kategorii:
Méně než 6/méně 8/méně 10/12/méně než 14

Absolutní trofej "Città di Perugia"
Společnosti, která získala nejlepší celkové umístění ve všech kategoriích podle následujícího kritéria. VyHrává společnost, která získá nejnižší skóre na základě výsledků získaných ve všech kategoriích; Skóre bude přičítáno: 1 ^ zařadil 1 bod, 2 ^ 2, 3 ^ 3 a tak dále; Společnost, která neprezentuje tým v kategorii nebo více, bude mít co nejvíce bodů, stejně jako účastníci plus jeden.

Trofej "Ronald Foundation"
To půjde do týmu, který nejlépe bude mít vykládat, podle názoru organizačního výboru, ducha Rugby, Fair-Play a sportovní korektnosti v každé složce (hráči, pedagogové, Dospělí v závěsu) v průběhu akce;

Trofej "Fabio anti"
Award s názvem do paměti našeho hráče a manažer předčasně zmizel v prosinci 2008; To půjde na hráče, který v průběhu finále, bude rozlišovat v tom, co byly nejpozoruhodnější vlastnosti našeho přítele Fabio, to je odvaha, odhodlání a loajální duch boje.

Ragby Social Club Trophy
Zúčastněné společnosti, která ke dni turnaje získala nejvyšší počet hlasů prostřednictvím online soutěže napojená na profil v Instagram.